O nás

NOVÁ PRODEJNA "ŠŤASTNÝ FARMÁŘ" HORAŽĎOVICE

Společnost Vebor otevřela v březnu 2016 svoji první kamennou prodejnu "Šťastný farmář", v níž nabízí široký sortiment speciálních krmiv a potřeb pro všechna domácí zvířata (drůbež, ovce, kozy, prasata, koně, krávy), ale i pro domácí miláčky (rybičky, hlodavce, ptáky, psy, kočky).

Co nabízíme?

Pro drobno-chovatele nabízíme krmné směsi pro kuřice, nosnice, kachny, krůty, brojlery a králíky, dále pak vitamínové doplňky, grity pro holuby. Rovněž nabízíme široký výběr krmení a potřeb pro domácí mazlíčky, vnadící směsi pro rybáře, v našem sortimentu si vybere i každý včelař.

Naším hlavním zaměřením však zůstává chov hospodářských zvířat. Najdete u nás mléčné krmné směsi, solné a melasované lizy, zemědělské komodity, dezinfekci a výrobky pro zdravý růst zvířat. Pro naše zákazníky poskytujeme poradenství ve výživě zvířat.

Rozvozy zdarma

Našim zákazníkům nabízíme možnost dovozu zboží zakoupeného v naší prodejně až domu zcela zdarma. Pro ty, kteří nemohou naši prodejnu navštívit, jsme připravili pravidelný rozvoz po okolních i vzdálenějších obcích. 

Podrobný rozpis jednotlivých tras a bližší informace získáte u našeho specialisty na hobby program pana Martina Novotného nebo na tel.: 727 804 159.

Kde nás najdete?

Prodejnu Šťastný farmář najdete na adrese Mayerova ulice čp. 262 v Horažďovicích (vedle Supermarketu Albert).

Otevírací doba:

Po - Pá 7:00 - 17:00

So         8:00 - 12:00

Odběr novinek

Pravidelné rozvozy
aneb kde jsme dnes?

podívat se

Zopakovat
poslední objednávku?

Přihlašte se a zopakujte
jednoduše svoji minulou objednávku.

Pravidelné rozvozy - Kde jsme dnes?

Pravidelný rozvoz krmiv pro hospodářská zvířata a zvířata zájmových chovů