Dezinfekce podestýlky Mistral 25 kg

V případě potřeby EKO certifikátu je nutné nás upozornit v poznámce. V tomto případě zasílá výrobky certifikovaná společnost Vebor - krmiva s.r.o., IČ: 29163714 dle jejích obchodních podmínek. MISTRAL je vynikající a oblíbený desikátor prostředí s univerzálním použitím. Ocení jej především chovatelé prasnic a na porodnách. Své místo má ovšem i v chovech drůbeže na podestýlce a také v chovech skotu. Vhodné i pro ekologické chovy.

Naše cena:

945 Kč (s DPH)
781 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:EK-660224
Dostupnost: ihned k odeslání
 

DOPRAVA ZDARMA

V rámci pravidelných rozvozů

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 10 000 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 22 let na českém trhu

MISTRAL je vynikající a oblíbený desikátor prostředí s univerzálním použitím. Ocení jej především chovatelé prasnic a na porodnách. Své místo má ovšem i v chovech drůbeže na podestýlce a také v chovech skotu. Vhodné i pro ekologické chovy.

MISTRAL je určen pro hygienu v chovech zvířat. Obsahuje jílové minerály s vysušujícími vlastnostmi (má výraznou nasákavou schopnost!) a směs éterických olejů. Nespornou výhodou je, že není na bázi fosforu, nedráždí, je bezpečný k použití i za přítomnosti zvířat. Nejvíce se uplatňuje v chovech prasat, ovšem čím dál více se dostává do podvědomí i chovatelů ostatních druhů zvířat (skotu, ovcí, koz, drůbeže, králíků,…).

MISTRAL má skutečně mnohostranné využití. Vysušuje podlahu a podestýlku, stačí pouze posypat dané prostory. Redukuje produkci čpavku a snižuje zápach v chovech. Významně se podílí na snížení rozvoje patogenů v prostředí, čímž zvyšuje pohodu a zdraví zvířat. U skotu se osvědčil jeho účinek na zdraví paznehtů, jako prevence mastitid, u ovcí může působit i jako podpůrný prostředek hojení dermatitidy mulců. To vše je možné díky skutečnosti, že obsahuje pouze přírodní složky.

Aplikace:

je možná několika způsoby: ruční posyp, posyp pomocí sítka, rozprach prostřednictvím fukaru.

Orientační spotřeba - 10 kg/prasnice/ rok (obalení, aplikace na výhřevnou desku, předvýkrm, výkrm), 10 kg/ 20 selat/ rok, 0,5kg /sele/rok.

Objednací číslo: EK-660224
Výrobce: .
Dostupnost: ihned k odeslání

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat příspěvek:

Pravidelné rozvozy - Kde jsme dnes?

Pravidelný rozvoz krmiv pro hospodářská zvířata a zvířata zájmových chovů