Včera chemie - dnes Herbavita

31.10.2016

Bylinky léčí lidi a zvířata už po tisíce let. Nahrazovaly dnešní antibiotika a protizánětlivé léky.

I my Vám chceme Vám dát možnost využívat tento obrovský přírodní potenciál a nabídnout Vám produkty vytvořené čistě na přírodní bázi, které budou prospívat zdraví zvířat a životnímu prostředí. Spojili jsme se proto se světoznámou  belgickou firmou HERBAVITA,, navrhuje a tvoří čistě ve spolupráci s přírodou''. Základem jejich produktů jsou silné a účinné bylinné extrakty, působící pozitivně na zvířecí organismus, mnohdy lépe než komerční léčebné přípravky, a na rozdíl od syntetiky nemají nežádoucí účinky, nesnižují celkovou obrany-schopnost, ale naopak imunitu zvyšují, nepodporují tvorbu patogenních kmenů a nemají ochrannou lhůtu (důležitý finanční aspekt!).

 

Produkty:

HERBAMAS - aktivně redukuje počet somatických buněk a pomáhá zvířatům při mastitidě. Má přímý antibakteriální účinek - reguluje výskyt E. coli, Klebsiella, Streptococcus agalactiae, Staphylococcus aureus...., protizánětlivý účinek, zvyšuje obranyschopnost organismu a stimuluje činnost jater. Nekombinujte s antibiotiky!, nemá žádnou ochrannou lhůtu, přináší menší ztráty mléka, méně recidiv a poškozování vemene.

HERBADRY - příznivě ovlivňuje přechod z období mléčné produkce na období stání na sucho a díky tomuto produktu není potřeba zdravému zvířeti aplikovat antibiotika!. Jeho účinek je na úrovni podvěsku mozkového (hypofýzy),          kde okamžitě zastaví uvolňování hormonů Prolaktinu, Oxytocinu a Bovinního Somatotropinu a tím zastavuje tvorbu mléka v mléčné žláze.  Díky tomu nezůstávají ve vemeni nezůstávají žádná mléčná rezidua (žádná laktóza), která by byla živnou půdou pro množení nežádoucích bakterií. Je vhodný pro vysokoproduktivní dojnice , zasušuje dojnici aktivně, uzavře ji bez zánětu či otoku mléčné  žlázy a dochází k rychlejší tvorbě keratinové zátky.

OPTISTART - zvyšuje telatům příjem kolostra, snižuje počet průjmů, zlepšuje imunitu, startuje metabolismus a podporuje další růst telete. Podává se ihned po porodu, zvyšuje životaschopnost telete, napomáhá odstranit nadbytek hlenu v dýchacích cestách, obsahem jednoduchých cukrů stimuluje k rychlejšímu příjmu kolostra, zlepšuje sací reflex, organické kyseliny potlačují růst patogenních střevních bakterií. Bylinné výtažky posilují činnost srdce a zlepšují tak prokrvení všech tkání a orgánů. Tímto produktem můžeme pomoci i dospělým zvířatům, která jsou vystaven zátěži - před nebo po porodu, nemocným zvířatům, při transportu...

HERBAFLUX - je perorální pasta proti průjmu telat. Hlavní výhoda  produktu je rychlost účinku. Za 24hod po podání dochází k markantnímu zlepšení zdravotního stavu telete a do 48hod je tele bez průjmu a podstatně  se tak zvyšuje šance, že z telete vyroste kráva s vysokou produkcí. Unikátní kombinace speciálního zeleného jílu, kalcia a bylinných extraktů, vyvazuje z těla toxiny a napomáhá k rychlé regeneraci střevní sliznice.

»zpět do archivu novinek

Pravidelné rozvozy - Kde jsme dnes?

Pravidelný rozvoz krmiv pro hospodářská zvířata a zvířata zájmových chovů